Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Ekonomii Społecznej i Pożytku Publicznego

  • Zmień rozmiar czcionki
  • Drukuj

Nasz zespół

Zespół realizujący projekt składa się z przedstawicieli wszystkich partnerów:

Z ramienia Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (DPP):

Dyrektor Projektu:
Krzysztof Więckiewicz – Dyrektor Departamentu Pożytku Publicznego
Krzysztof.Wieckiewicz@mpips.gov.pl

Kierownik Projektu:
Kamil Bobek – Kamil.Bobek@mpips.gov.pl

Ekspert DPP:
Piotr Kontkiewicz – Piotr.Kontkiewicz@mpips.gov.pl

Zespół Projektowy DPP:
Andżelika Wardęga – Andzelika.Wardega@mpips.gov.pl
Marta Chydrasińska – Marta.Chydrasinska@mpips.gov.pl
Anna Skorża – Anna.Skorza@mpips.gov.pl
Adam Zaręba – Adam.Zareba@mpips.gov.pl
Marta Szymczyk – Marta.Szymczyk@mpips.gov.pl
Aleksandra Krugły – Aleksandra.Krugly@mpips.gov.pl


Z ramienia Instytutu Spraw Publicznych (ISP):

Koordynator projektu:
Agata Winiarska – agata.winiarska@isp.org.pl
tel. (22) 556 42 76

Koordynator merytoryczny:
Marcin Waszak – marcin.waszak@isp.org.pl
tel. (22) 556 42 76

Asystent merytoryczny:
Daria Walczak – daria.walczak@isp.org.pl
tel. (22) 556 42 76)

Księgowość:
Monika Pelc – monika.pelc@isp.org.pl
Agata Ćwiek – agata.cwiek@isp.org.pl

Ekspert ds. modelu PPiO:
Tomasz Schimanek – tomasz.schimanek@filantropia.org.pl


Z ramienia Instytutu Prawa i Społeczeństwa (INPRIS):

Koordynator projektu:
Grzegorz Wiaderek grzegorz.wiaderek@inpris.pl

Główny analityk:
Łukasz Bojarski lukasz.bojarski@inpris.pl

Kierownik Biura:
Joanna Gądek-Kutner joanna.gadek@inpris.pl
Monika Szulecka – monika.szulecka@inpris.pl

Specjalista ds. rozliczeń finansowych:
Katarzyna Jończykr katarzyna.jonczyk@inpris.pl

Analityk:
Paweł Maranowskir pawel.maranowski@inpris.pl


Z ramienia Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych (FUPP):

Koordynator Projektu:
Filip Czernicki filip.czernicki@gmail.com

Ekspert ds. Upowszechniania:
dr Marta Janina Skrodzka skrodzkam@life.pl

Asystent Projektu:
Anna Włodarczyk ana.wlodarczyk@gmail.com


Z ramienia Związku Biur Porad Obywatelskich (ZBPO):

Koordynator Projektu:
Barbara Przybylska b.przybylska@zbpo.org.pl

Ekspert merytoryczna:
Ija Ostrowska ostrow17@gmail.com

Specjalista ds. Organizacyjnych
Justyna Kalita j.kalita@zbpo.org.pl

Specjalista do spraw finansowych i administracyjnych:
Anna Mazowiecka a.mazowiecka@zbpo.org.pl

Tagi:

Polecamy