Skład

Strona rządowa

  1. Elżbieta Bojanowska – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
  2. Wojciech Kaczmarczyk – Sekretarz Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
  3. Piotr Krasuski – Dyrektor Departamentu EFS, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  4. Paweł Lewandowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  5. Adam Lipiński – Sekretarz Stanu, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnik Rządu do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego, Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Traktowania – współprzewodniczący Rady
  6. Marzena Machałek – Sekretarz Stanu, Ministerstwo Edukacji Narodowej
  7. Rafał Romanowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  8. Jarosław Stawiarski – Sekretarz Stanu, Ministerstwo Sportu i Turystyki
  9. Szymon Szynkowski vel Sęk – Sekretarz Stanu, Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  10. Filip Świtała – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Finansów

Strona samorządowa

  1. Piotr Choroś – Unia Metropolii Polskich
  2. Piotr Drygała – Związek Miast Polskich
  3. Anna Grygierek – Związek Gmin Wiejskich RP
  4. Bożena Lisowska – Związek Województw RP
  5. Andrzej Nowicki – Związek Powiatów Polskich

Strona pozarządowa

  1. Bohdan Aniszczyk – Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta
  2. Paweł Backiel – Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych
  3. Krzysztof Balon – Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych
  4. Zbigniew Barciński – Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania
  5. Mariusz Bulski – Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza
  6. Bogusław Janusz Cebulski – Stowarzyszenie Trzeźwości – Centrum Integracji Społecznej
  7. Wojciech Dec – Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych
  8. Łukasz Domagała – Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych
  9. Alicja Gawinek – Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
  10. Łukasz Tomasz Gojke – Polskie Stowarzyszenie Morskie–Gospodarcze im. E. Kwiatkowskiego
  11. Wojciech Jachimowicz Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne – współprzewodniczący Rady
  12. Przemysław Jaśkiewicz – Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczpospolitej
  13. Maciej Dawid Kunysz – Stowarzyszenie EKOSKOP
  14. Cezary Miżejewski – Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych
  15. Justyna Kalina Ochędzan – Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych
  16. Marzena Pieńkosz-Sapieha – Federacja Polskich Banków Żywności
  17. Mariusz Pruszyński – Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ściana Wschodnia
  18. Adam Ptasiński – Fundacja Generator Inspiracji
  19. Kamil Sieratowski – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta
  20. Ks. Stanisław Słowik – Caritas Diecezji Kieleckiej
  21. Teresa Tiszbierek – Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej
  22. Aleksander Waszkielewicz – Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
  23. Waldemar Weihs – Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
  24. Mirosława Widurek – Stowarzyszenie „Dla Równości”
  25. Maciej Andrzej Zarębski – Świętokrzyskie Towarzystwo Regionalne